۱۰ مدل جغجغه بادی ارزان قیمت

جغجغه بادی Lx2050 professional

جغجغه بادی مدل Lx2050 professional ساخت چین و دارای کیفیت قابل قبولی است. این دستگاه دارای گشتاور خروجی ۸۲ نیوتون متر ( ۸.۲ کیلوگرم متر ) است. درایو خروجی این مدل ۱/۲ اینچ است و وزن آن ۱ کیلوگرم است. به گونه ای طراحی شده که در هنگام استفاده به دست کاربر فشار وارد نشود و در فضاهای کوچک به راحتی قابل استفاده باشد. حداکثر سرعت گردش ۱۶۰ دور در دقیقه است. این جغجغه بادی ارزان ترین جغجغه بادی بازار ایران است.

مشخصات فنی جغجغه بادی Lx2050 professional

وزن: ۱.۱ کیلوگرم
گارانتی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
کشور سازنده: چین
نوع بسته بندی: کارتن
فشار هوای مورد نیاز : ۶.۳ بار
میزان مصرف هوا: ۹۵ لیتر بر دقیقه
ورودی هوا : ۱/۴ اینچ
درایو : ۱/۲ اینچ
گشتاور : ۸۲ نیوتون متر
سرعت گردش: ۱۶۰ دور بر دقیقه
جهت گردش: چپ گرد – راست گرد

تجهیزات همراه
-دفترچه راهنما
-کوپلینگ هوا

سایر ویژگی ها
– اگزوز جلو
– جغجغه بادی به طور گسترده برای تعمیر و نگهداری موتور کوچک، تعمیر و نگهداری چراغ های جلو، نصب و جدا کردن فیلتر و غیره استفاده می شود
– خروجی گشتاور پایدار ، مفید برای باز و بسته کردن پیچ، بسیار کاربردی، دارای قدرت خروجی بالا، مصرف هوا کم، راندمان بالا و بسیار با دوام است

جغجغه بادی مدل Lx2050 professional

جغجغه بادی Lx2050 professional

آچار جغجغه بادی Reshany UN240015

جغجغه بادی رشانی مدل UN240015 ساخت کشور چین است. این جغجغه بادی به نسب کیفت ساخت بالایی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی است. گشتاور خروجی ۶۹ نیوتون متر و سرعت گردش ۱۶۰ دور در دقیقه است. بدنه این دستگاه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است.

مشخصات فنی جغجغه بادی RESHANY UN240015

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
طول کلی: ۲۶۰ میلی متر
بدنه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم
۱/۲ اینچ
گشتاور ۶۹ نیوتون متر
۱۶۰ دور در دقیقه
میانگین مصرف هوا: ۱۱۳ لیتر در دقیقه
سایز مهره استاندارد ۱۳ میلی متر
طراحی سبک و جمع و جور
مکانیزم ضربه زن DOUBLE-PAWL MECHANISM
سری سوپر قوی
دارای استاندارد CE اروپا

آچار جغجغه بادی Reshany UN240015

آچار جغجغه بادی Reshany UN240015

آچار جغجغه بادی اینکو مدل ARW121

آچار جغجغه بادی اینکو مدل ARW121 ساخت شرکت اینکو (INGCO) و کشور چین است. این شرکت یکی از بهترین و قدیمی ترین برندهای چینی در زمینه تولید ابزارهای بادی، برقی و دستی است. این جغجغه بادی مانند همه محصولات شرکت اینکو دارای کیفیت ساخت بالایی دارد و کیفیت محصولات این شرکت با استانداردهای روز دنیا سنجیده می شود. ورودی هوای دستگاه ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر) و فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد ۶.۳ بار است.(بهتر است بیشتر از ۸ بار استفاده نشود.) همچنین میانیگن هوای مصرفی دستگاه ۱۱۸ لیتر در دقیقه است. جغجغه بادی از دو قسمت اصلی تشکیل می شود، قسمت روتور و گیربکس. قسمت روتور از پره های دوار تشکیل شده که در قسمت عقب دستگاه قرار گرفته است. با ورودی هوا با فشار به این ناحیه و برخورد به پره های آن باعث می شود با سرعت بالا حدود ۳۰۰۰ دور در دقیقه شروع به گردش کند. قسمت روتور به وسیله شفت به گیربکس متصل شده و این گیربکس قدرتمند با ضریب تبدیل حدود ۱ به ۲۰ سرعت چرخش روتور را کاهش داده و در عوض گشتاور آن بالا می رود. مکانیزم گیربکس جغجغه بادی اینکو از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM که قادر است تا ۶۸ نیوتون متر گشتاور تولید کند، همچنین سرعت گردش شفت خروجی دستگاه تا ۱۶۰ دور در دقیقه کاهش می یابد. درایو خروجی آچار جغجغه بادی اینکو مدل ARW121 مربعی ۱/۲ اینچ است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید.

مشخصات فنی جغجغه بادی اینکو مدل ARW121

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
طول کلی: ۲۶۰ میلی متر
بدنه تمام فلزی
درایو ۱/۲ اینچ
گشتاور ۹۵ نیوتون متر
سرعت گردش: ۱۶۰ دور در دقیقه
میانگین مصرف هوا: ۱۱۸ لیتر در دقیقه
سایز مهره استاندارد ۱۰ میلی متر
طراحی سبک و جمع و جور
مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM

آچار جغجغه بادی اینکو مدل ARW121

آچار جغجغه بادی اینکو مدل ARW121

آچار جغجغه بادی تورنادو مدل ۹۰AR

چار جغجغه بادی تورنادو مدل ۹۰AR ساخت شرکت تیتان است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی و کارگاهی است که شرکت اصلی آن در کشور چین است. این دستگاه دارای کیفیت ساخت بسیار بالا است که به تکنسین کمک می کند که سرعت و بازده کار را به میزان بسیار زیادی بالا ببرد. این آچار جغجغه ای بادی برای ۹۰ نیوتون متر گشتاور خروجی به حداقل ۶.۳ بار ( ۹۰ psi ) فشار هوا نیاز دارد. سرعت گردش آن حداکثر به ۱۸۰ دور در دقیقه می رسد. که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۲ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید. مکانیزم ضربه زن این آچار جغجغه بادی از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM است. که نسبت به مدل های قبلی دارای قدرت ضربه بیشتری است. حداکثر ضربه این دستگاه ۳۶۰ ضربه در دقیقه است.

مشخصات فنی جغجغه بادی تورنادو مدل ۹۰AR

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
طول کلی: ۲۶۰ میلی متر
بدنه تمام فلزی
درایو ۱/۲ اینچ
گشتاور ۹۰ نیوتون متر
سرعت گردش: ۱۸۰ دور در دقیقه
میانگین مصرف هوا: ۱۱۸ لیتر در دقیقه
سایز مهره استاندارد ۱۲ میلی متر
طراحی سبک و جمع و جور
مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM
دارای استاندارد CE اروپا
سری سوپر قوی

جغجغه بادی تورنادو مدل 90AR

آچار جغجغه بادی تورنادو مدل ۹۰AR

آچار جغجغه بادی تیتان پلاس مدل ۱۱۰۰۰

آچار جغجغه بادی تیتان پلاس مدل ۱۱۰۰۰ ساخت شرکت تیتان است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی و کارگاهی است که شرکت اصلی آن در کشور چین است. این دستگاه دارای کیفیت ساخت بسیار بالا است که به تکنسین کمک می کند که سرعت و بازده کار را به میزان بسیار زیادی بالا ببرد. ورودی هوای دستگاه دارای سایز ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر) است و بهتر برای استفاده از سایز شلنگ بزرگتر از ۳/۸ اینچ(۱۰ میلی متر) استفاده شود. میانگین مثرف هوای جغجغه بادی برابر ۱۲۰ لیتر در دقیقه بوده و فشار کارکرد در حالت استاندارد ۶.۳ بار است(به هیچ وجه بیشتر از ۸ بار توصیه نمی شود). بدنه دستگاه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است که قسمت دسته آن با پوشش رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده که علاوه بر مقاوت در برابر خوردگی مواد شیمایی، دسته آن ضدلغزش شده است. وزن این دستگاه ۱.۲ کیلوگرم بوده و طول کلی آن ۲۶۰ میلی متر است. این دستگاه از پرفروش ترین جغجغه بادی های بازار ایران است.

مشخصات فنی جغجغه بادی تیتان پلاس مدل ۱۱۰۰۰

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
طول کلی: ۲۶۰ میلی متر
بدنه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم
۱/۲ اینچ
گشتاور ۹۵ نیوتون متر
۱۶۰ دور در دقیقه
میانگین مصرف هوا: ۱۲۰ لیتر در دقیقه
سایز مهره استاندارد ۱۳ میلی متر
طراحی سبک و جمع و جور
مکانیزم ضربه زن DOUBLE-PAWL MECHANISM
سری سوپر قوی
دارای استاندارد CE اروپا

آچار جغجغه بادی تیتان پلاس مدل 11000

آچار جغجغه بادی تیتان پلاس مدل ۱۱۰۰۰

آچار جغجغه بادی جنیوس مدل ۴۰۵۰۵۳x

آچار جغجغه بادی جنیوس مدل ۴۰۵۰۵۳x ساخت کشور تایوان و شرکت جنیوس تولز می باشد. جنیوس تولز یک شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی و کارگاهی است که شرکت اصلی آن در کشور کانادا قرار دارد اما در سال های اخیر و به واسطه گسترش این شرکت در همه قاره ها و مناطق دنیا محصولات این شرکت با همان کیفیت تولید می شود که برای ایران و کشورهای آسیایی در کشور چین و تایوان تولید می شود.  آچار جغجغه بادی جنیوس مدل ۴۰۵۰۵۳X دارای کیفیت ساخت بسیار بالا است که در سال های اخیر به واسطه کیفیت ساخت بالا و خدمات پس از فروش مناسب به یکی از برندهای محبوب در زمینه ابزارهای تعمیرگاهی تبدیل شده است. ورودی هوای این دستگاه ۱/۴ اینچ و سایز شلنگ استاندارد ۳/۸ اینچ (۱۰ میلی متر) است. فشار هوای برای کارکرد در شرایط استاندارد ۶.۳ بار است و به هیچ وجه بیشتر از ۸ بار توصیه نمی شود. میانگین مصرف هوای دستگاه ۱۱۸ لیتر در دقیقه است. گشتاور خروجی این جغجغه بادی ۶۸ نیوتون متر و از مکانیزم عملکرد DOUBLE-PAWL MECHANISM که به صورت یک گیربکس بسیار قدرتمند است، بهره می برد. جغجغه بادی از دو قسمت اصلی تشکیل شده که شامل یک روتور کوچک و یه گیربکس بسیار قدرتمند است. سرعت گردش روتور جغجغه بادی بسیار زیاد و در حدود ۳۰۰۰ در دقیقه است این سرعت گردش با ورود به قسمت گیربکس که نسبت آن ۱ به ۲۰ است، سرعت خروجی کاهش یافته در عوض گشتاور خروجی بیشتر و در حدود ۲۰ برابر می شود. حداکثر سرعت گردش شفت خروجی آن، ۱۶۰ دور در دقیقه بوده و شفت خروجی دستگاه از جنس فولاد کروم مولبیدن فشار قوی است.  که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۰ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید.

مشخصات فنی جغجغه بادی جنیوس مدل ۴۰۵۰۵۳x

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
جنس بدنه: آلیاژ آلومینیوم
کشور سازنده: تایوان
ورودی هوا: ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر
سایز شلنگ استاندارد: ۳/۸ اینچ (۱۰ میلی متر)
میانگین مصرف هوا: ۱۱۸ لیتر در دقیقه
درایو: ۱/۲ اینچ
طول دستگاه: ۲۶۰ میلی متر
گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
مکانیزم عملکرد: DOUBLE-PAWL MECHANISM
سرعت گردش: ۱۶۰ دور در دقیقه
قطر مهره استاندارد: ۱۰ میلی متر
مناسب برای
– باتری سازی
– مکانیکی

نکات نگه داری
– نیاز به گریس کاری قسمت گیربکس هر چند ماه یکبار
– نیاز به سیستم رطوبت گیر و روغن زن خودکار
– جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به داخل آن
تجهیزات همراه
– دفترچه راهنما
سایر ویژگی ها
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– استانداردهای ANSI آمریکا

آچار جغجغه بادی جنیوس مدل 405053x

آچار جغجغه بادی جنیوس مدل ۴۰۵۰۵۳x

آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507

آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507 ساخت کشور چین و شرکت دامار است. شرکت دامار به عنوان وارد کننده این دستگاه در بازار ایران محصولات این شرکت را وارد و عرضه می کند. این برند یکی از قدیمی ترین برندهای بازار ایران در حوزه ابزارهای بادی و نجاری است. همواره قیمت محصولات این شرکت به نسبت کیفیتی که دارند جز، ارزون ترین برندهای بازار است. بدنه این جغجغه بادی ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است که علاوه بر سبک بودن در مقابل ضربه های خارجی و خوردگی مقاوم است، قسمت جلو دستگاه به خاطر ارتباط با ناحیه کار ابکاری کروماته مشکی شده است. ورودی هوای دستگاه شامل یک کوپلینگ با قطر داخلی ۱/۴ اینچ(۶.۳۵ میلی متر) است. شلنگ استاندارد برای این دستگاه حداقل باید ۳/۸ اینچ (۱۰ میلی متر) باشد و کمتر از آن توصیه نمی شود. فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد ۶.۳ بار بوده وبه هیچ عنوان بیشتر از ۸ بار توصیه نمی شود. به خاطر داشته باشید جغجغه بادی ابزاری برای باز کردن پیچ های شل شده است و با هر قدرتی که باشد، در صورتی که بخواهید از آن برای باز و بسته کردن پیچ های سفت و زنگ زده استفاده کنید به دستگاه آسیب می رسد. میانگین مصرف باد دستگاه ۱۱۳ لیتر در دقیقه است و توصیه می شود که از پمپ باد حداقل ۱۰۰ لیتری استفاده شود.

آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507 از مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM بهره می برد. این مکانیزم به صورت یک گیربکس بسیار قدرتمند عمل می کند. با ورودی باد به قسمت روتور و برخورد به پره های آن، روتور با سرعت بسیار بالایی در حدود ۳۰۰۰ دور در دقیقه شروع به گردش می کند. گیربکس قدرتمندی که در قسمت جلو دستگاه قرار دارد با تبدیل این سرعت گردش قادر است تا ۶۸ نیوتون متر گشتاور به شفت خروجی اعمال کند، همچین سرعت گردش دستگاه ۱۶۰ دور در دقیقه است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده که کاربر قادر است تنها با یک دست از آن استفاده کند. به خاطر اندازه و نوع طراحی که دارد قابلیت استفاده در فضاهای تنگ و باریک را دارد. شستی این جغجغه بادی به صورتی طراحی شده که کمترین میزان فشار را دارد و به خاطر حرکت دورانی آن کمترین فشار را به تکیه گاه وارد می کند، این طراحی باعث عدم خرابی این قسمت می شود. جغجغه بادی دامار مدل DM5507 قابلیت کار در هر دو جهت چپ گرد و راست گرد را دارد و جهت گردش با استفاده از کلیدی که در بالا و قسمت جلو آن قرار دارد قابل تنظیم است. توصیه می شود به هیچ عنوان در هنگام چرخیدن شفت آن را تغییر ندهید اجازه بدید شفت کاملا ثابت شود بعد جهت را تغییر دهید.

مشخصات فنی آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507

وزن: ۱.۱۸ کیلوگرم
کشور سازنده: چین
جنس بدنه: بدنه تمام فلزی ساخته شده از آلومینیوم
ورودی هوا: ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر)
سایز شلنگ استاندراد: ۳/۸ اینچ (۱۰ میلی متر)
فشار کارکرد: ۶.۳ بار (استاندارد)
میانگین مصرف هوا: ۱۱۳ لیتر در دقیقه
طول دستگاه: ۲۶۰ میلی متر
درایو: ۱/۲ اینچ مربعی
گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
مکانیزم عملکرد : DOUBLE-PAWL MECHANISM
سرعت گردش: حداکثر ۱۶۰ دور در دقیقه
سیستم گردش: چپ گرد – راست گرد
قطر مهره استاندارد
۱۲ میلی متر

تجهیزات همراه
– دفترچه راهنما
– نری کوپلینگ ۱/۴ اینچ

سایر ویژگی ها
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– دارای خدمات پس از فروش گسترده
– شفت شاخته شده از آلیاژ فولاد کروم مولبیدن
– استانداردهای CE اروپا

آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507

آچار جغجغه بادی دامار مدل DM5507

آچار جغجغه بادی رانگ پنگ مدل RP7412

آچار جغجغه بادی رانگ پنگ مدل RP7412 ساخت شرکت rongpeng است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی و کارگاهی است که شرکت اصلی آن در کشور چین است. این دستگاه دارای کیفیت ساخت بسیار بالا است که به تکنسین کمک می کند که سرعت و بازده کار را به میزان بسیار زیادی بالا ببرد. بدنه این دستگاه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است. قسمت دسته دستگاه با یک پوشش پلاستیکی پوشانده شده که استفاده از آن را بسیار راحت تر می کند. قسمت جلو دستگاه آبکاری مشکی کرومات شده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد.  این آچار جغجغه ای بادی برای ۶۸ نیوتون متر گشتاور خروجی به حداقل ۶.۳ بار ( ۹۰ psi ) فشار هوا نیاز دارد. ورودی هوای جغجغه بادی ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر) و قطر شلنگ مناسب حداقل ۱۰ میلی متر است. میانگین مصرف هوا دستگاه ۱۱۵ لیتر در دقیقه بوده و باید به پمپ باد حداقل ۱۰۰ لیتر متصل شود. سرعت گردش آن حداکثر به ۱۶۰ دور در دقیقه می رسد. که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۳ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید. مکانیزم گیربکس این آچار جغجغه بادی از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM است. که نسبت به مدل های قبلی دارای قدرت و دوام بالاتری است.

مشخصات فنی جغجغه بادی رانگ پنگ مدل RP7412

وزن: ۱.۱ کیلوگرم
کشور سازنده: چین
جنس بدنه
– فلزی با آبکاری کروماته
– دسته دارای پوشش پلاستیکی برای استفاده راحت تر

وروی هوا: ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر)
سایز شلنگ استاندارد: ۳/۸ اینچ ( ۱۰ میلی متر )
فشار کارکرد: ۶.۳ بار استاندارد
میانگین مصرف هوا: ۱۱۵ لیتر در دقیقه
طول دستگاه: ۲۶۰ میلی متر
درایو: ۱/۲ اینچ (مربعی)
گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
مکانیزم عملکرد: DOUBLE-PAWL MECHANISM
سرعت گردش: ۱۶۰ دور در دقیقه
سیستم گردش: چپ گرد – راست گرد
قطر مهره استاندارد: ۱۳ میلی متر

نکات نگه داری
– نیاز به روغن کاری به صورت منظم
– جلوگیری از ورود رطوبت به قسمت های داخلی
– نیاز به سرویس هر چند ماه یکبار
– در هنگام روشن بودن جهت را تغییر ندهید (بعد از توقف کامل جهت تغییر کند)

تجهیزات همراه
– کوپلینگ هوا
– دفترچه راهنما
سایر ویژگی ها
– ساخته شده از مواد اولیه درجه یک که می تواند یک عمر استفاده را تضمین کند.
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– طراحی ماشه با حرکت دورانی (کمترین آمار خرابی در این قسمت)
– قسمت دسته دارای پوشش پلاستیکی
– طراحی آرگونومیک و ضد لغزش
– دارای استاندارد اتحادیه بازرسی و پایش فنی آلمان (TÜV)
– استانداردهای CE اروپا
– دارای گواهی ایمنی GS آلمان
– اگزوز جلو
– بدنه سبک آلومینیومی
– طراحی شده برای باز و بسته کردن انوع شمع، قطعلت مختلف موتور، واتر پمپ، رادیاتور و …

جغجغه بادی رانگ پنگ مدل RP7412

آچار جغجغه بادی رانگ پنگ مدل RP7412

آچار جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140

آچار جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140 ساخت کشور تایوان و شرکت Master Palm Tools است. برند مستر پالم در واقع ساخت آمریکا است اما برای کشورهای آسیایی محصولات این شرکت در تایوان تولید می شود. این شرکت تولید کننده ابزارهای بادی و پنوماتیک، که دارای استانداد iso است، تمرکز اصلی آن بر تولید محصولات باکیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا گذاشته شده است. آچار جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140  از سری سوپر قوی ساخت شرکت مستر پالم، مناسب برای استفاده صنعتی و کارهای با گشتاور بالا است. وزن این دستگاه ۱.۲ کیلوگرم و بدنه آن فلزی که در قسمت دسته دارای پوشش پلاستیکی ضدلغزش است. ورودی هوای دستگاه ۳/۸ اینچ (۱۰ میلی متر) و قطر شلنگ برای آن حداقل باید ۱۰ میلی متر باشد. فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد ۶.۳ بار و بیشتر از ۸ بار به هیچ وجه توصیه نمی شود. میانگین مصرف باد این دستگاه ۲۱۰ لیتر در دقیقه بوده و برای کارکرد نیاز به پمپ باد حداقل ۱۵۰ لیتری دارد. محل خروجی هوای دستگاه در پشت آن بوده، که باعث می شود گرد و خاک ناحیه کار بلند نشود و همچین گرد و خاک به راحتی به داخل آن نفوذ نکند.

مشخصات فنی جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140

وزن: ۱.۲ کیلوگرم
گارانتی: ۱۲ ماه گارانتی
کشور سازنده: طراحی آمریکا ساخت تایوان
جنس بدنه: آلیاژ آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستاتیک
فشار کارکرد: ۶.۳ بار (استاندارد)
ورودی هوا: ۱/۴ اینچ (۶.۳۵ میلی متر)
شلنگ استاندارد: ۸ تا ۱۰ میلی متر
میانگین مصرف هوا: ۲۴۰ لیتر در دقیق
درایو: ۱/۲ اینچ
طول دستگاه: ۲۵۳ میلی متر
گشتاور: ۱۲۵ نیوتون متر
سرعت گردش: ۲۴۰ دور در دقیقه
سیستم گردش: چپ گرد – راست گرد
نرخ ضربه: ۴۸۰ ضربه در دقیقه
قطر مهره استاندارد: ۱۶ میلی متر
مکانیزم عملکرد: DOUBLE-PAWL MECHANISM

تجهیزات همراه
– دفترچه راهنما
– نری کوپلینگ
سایر ویژگی ها
– ساخته شده از مواد اولیه درجه یک که می تواند یک عمر استفاده را تضمین کند.
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– استانداردهای CE اروپا
– سری سوپرقوی

آچار جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140

آچار جغجغه بادی مستر مدل MPT-68140

آچار جغجغه بادی یونوایر مدل R-53

آچار جغجغه بادی یونوایر ساخت شرکت UNOAIR و کشور تایوان است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی است. این دستگاه دارای کیفیت ساخت بسیار بالا است که به تکنسین کمک می کند که سرعت و بازده کار را به میزان بسیار زیادی بالا ببرد. این آچار جغجغه ای بادی برای ۶۸ نیوتون متر گشتاور خروجی به حداقل ۶.۳ بار ( ۹۰ psi ) فشار هوا نیاز دارد. سرعت گردش آن حداکثر به ۱۸۰ دور در دقیقه می رسد. که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۳ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید. مکانیزم ضربه زن این آچار جغجغه بادی از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM است.

مشخصات فنی جغجغه بادی یونوایر مدل R-53

– ساخت تایوان
– بدنه تمام فلزی
– فشار کارکرد: ۶ تا ۸ بار
– ورودی هوا:۱/۴ اینچ
– شلنگ استاندارد: حداقل ۸ میلی متر
– میانگین مصرف هوا: ۱۱۳ لیتر در دقیقه
– گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
– درایو: ۱/۲ اینچ
– سرعت گردش: ۱۵۰ دور در دقیقه
– قابلیت تنظیم سرعت گردش
– چپ گرد – راست گرد
– مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM
– سایز مهره لستاندارد: ۱۳ میلی متر
– ساخته شده از مواد اولیه درجه یک که می تواند یک عمر استفاده را تضمین کند.
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– استانداردهای CE اروپا

آچار جغجغه بادی یونوایر مدل R-53

آچار جغجغه بادی یونوایر مدل R-53

کیت جغجغه بادی تایوانی یاما مدل AT-5253

آچار جغجغه بادی یونوایر مدل AT-5253 ساخت شرکت YAMA TOOLS و کشور تایوان است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی است. این آچار جغجغه ای بادی برای ۶۸ نیوتون متر گشتاور خروجی به حداقل ۶.۳ بار ( ۹۰ psi ) فشار هوا نیاز دارد. سرعت گردش آن حداکثر به ۱۶۰ دور در دقیقه می رسد. که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۲ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید. مکانیزم ضربه زن این آچار جغجغه بادی از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM است. سری این جغجغه بادی قابل تعویض بود است. داخل کیت این دستگاه سری ۱/۲، ۳/۸، ۱/۴ اینچ و سری پیچ گوشتی است. که بر اساس کاربرد می توان سری مناسب را انتخاب کرد. داخل کیت علاوه بر سری یک عدد لقلقه تایوانی نیز قرار دارد.

کیت جغجغه بادی یاما مدل AT-5253

مشخصات فنی جغجغه بادی یاما مدل AT-5253

– ساخت تایوان
– بدنه تمام فلزی
– فشار کارکرد: ۶ تا ۸ بار
– ورودی هوا:۱/۴ اینچ
– شلنگ استاندارد: حداقل ۸ میلی متر
– میانگین مصرف هوا: ۱۱۳ لیتر در دقیقه
– گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
– درایو: ۱/۲ اینچ
– سرعت گردش: ۱۶۰ دور در دقیقه
– قابلیت تنظیم سرعت گردش
– چپ گرد – راست گرد
– مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM
– سایز مهره لستاندارد: ۱۳ میلی متر
– ساخته شده از مواد اولیه درجه یک که می تواند یک عمر استفاده را تضمین کند.
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– استانداردهای CE اروپا
– تجهیزات همراه
– کیف ضدضربه BMC
– نقشه انفجاری
– سری درایو ۱/۲ اینچ
– سری درایو ۳/۸ اینچ
– سری درایو ۱/۴ اینچ
– سری لقلقه ای
– ۴ عدد پیچ گوشتی

قیمت کیت جغجغه بادی یاما مدل AT-5253

جغجغه بادی تایوانی یاما مدل AT-5052

آچار جغجغه بادی یونوایر مدل AT-5052 ساخت شرکت YAMA TOOLS و کشور تایوان است. این شرکت کاملا شناخته شده در زمینه تولید ابزارهای بادی است. این آچار جغجغه ای بادی برای ۶۸ نیوتون متر گشتاور خروجی به حداقل ۶.۳ بار ( ۹۰ psi ) فشار هوا نیاز دارد. سرعت گردش آن حداکثر به ۱۶۰ دور در دقیقه می رسد. که توصیه شرکت سازنده برای پیچ استاندارد سایز ۱۲ میلی متر است. دکمه و شسته آن در زیر جغجغه بادی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که برای روشن و خاموش کردن فقط به یک دست نیاز دارید. مکانیزم ضربه زن این آچار جغجغه بادی از نوع DOUBLE-PAWL MECHANISM است.

 

مشخصات فنی جغجغه بادی یاما مدل AT-5052

– ساخت تایوان
– بدنه تمام فلزی
– فشار کارکرد: ۶ تا ۸ بار
– ورودی هوا:۱/۴ اینچ
– شلنگ استاندارد: حداقل ۸ میلی متر
– میانگین مصرف هوا: ۱۱۳ لیتر در دقیقه
– گشتاور: ۶۸ نیوتون متر
– درایو: ۱/۲ اینچ
– سرعت گردش: ۱۶۰ دور در دقیقه
– قابلیت تنظیم سرعت گردش
– چپ گرد – راست گرد
– مکانیزم DOUBLE-PAWL MECHANISM
– سایز مهره لستاندارد: ۱۳ میلی متر
– ساخته شده از مواد اولیه درجه یک که می تواند یک عمر استفاده را تضمین کند.
– طراحی جمع و جور و استفاده آسان
– استانداردهای CE اروپا

قیمت جغجغه بادی یاما مدل AT-5052

درباره ی کورش

مطلب پیشنهادی

موتور وانکل شرکت مزدا

صفر تا صد موتور وانکل

موتور وانکل چیست؟ امروزه موتور وانکل از موتورهای پرکاربرد در صنایع نظامی محسوب میشود. هندسه …

تصویر نانو سرامیک خودرو

هر چیزی که لازم شما در مورد نانو سرامیک بدنه خودرو بدانید!!!

همواره از بدو تولد صنایع خودرو سازی، رنگ خودرو برای علاقه مندان به این حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *